Je bent nog niet ingelogd
Lian Li UNI FAN TL Series Reverse Blade 120mm White
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
27x
De Lian Li UNI FAN TL Series Reverse Blade 120mm White is een high-performance case fan met omgekeerde bladeren voor optimale luchtstroom. Met een maximale snelheid van 2300 RPM bereikt deze fan een luchtverplaatsing van 83,40 CFM bij een geluidsproductie van slechts 34,0 dB. PWM-besturing biedt nauwkeurige snelheidsregeling, terwijl een luchtdruk van 2,66 mm/H2O efficiënte koeling waarborgt. De fan beschikt over ARGB-verlichting met 3-pin aansluiting voor aangepaste RGB-effecten, wat hem ideaal maakt voor gamer-PC's en enthusiast-builds die zowel prestatie als esthetiek zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lian-Li |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2300 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 83.40 CFM |
| Geluidsproductie max | 34.0 dB |
| Luchtdruk | 2.66 mm/H2O |
| Reverse Blade | ✓︎ |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | December 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Vloeibaar-kristalpolymeer (LCP), Polyamide |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan voltage | 12 V |
| Ledvoltage | 5 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 4,5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 28 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 83.40 CFM |
| Luchtdruk | 2.66 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Fan Snelheid | 200 ~ 2300 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
| Fan dikheid | 2,8 cm |
| Geluidsproductie max | 34.0 dB |
| Fan snelheid (max) | 2300 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 7-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 200 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718466014221 |
| Vendorcode | 12RTL1W |
| Artikelnr | 957956 |
| Merk | Lian-Li |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
