Chieftec CT-04B-350GPB computer Zwart 350 W Behuizing
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
3x
De Chieftec CT-04B-350GPB is een compacte computerbehuizing met een vermogen van 350W, geschikt voor Micro-ATX moederborden. Deze behuizing biedt ruimte voor CPU-koelers tot 14 cm hoog en grafische kaarten tot 34 cm lang. Met afmetingen van 352 x 180 x 425 millimeter biedt het een goed evenwicht tussen compactheid en functionaliteit. De behuizing is voorzien van een zwarte afwerking en is ideaal voor kleinere computeropstellingen die niet veel ruimte innemen. Geschikt voor verschillende toepassingen en configuraties.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Chieftec
Max moederbord formaatMicro-ATX
Maximum CPU cooler hoogte14 cm
Maximum grafische kaart lengte34 cm
Hoogte352 mm
Breedte180 mm
Diepte425 mm
Verkrijgbaar sindsMei 2019
EAN4710713236363
VendorcodeCT-04B-350GPB
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
2.5" bay totaal 1 x
3.5" bay totaal 2 x
5.25" bay totaal 2 x
Uitbreidingsslots 4
Dikte van materiaal 0,5 mm
Transparant paneel ✖︎
Kleur Product Zwart
Materiaal SECC
Soort PC
Form factor moederbord Micro-ATX, Mini-ITX
Poorten & interfaces
USB aansluitingen 2x USB 2.0, 2x USB 3.2 (Gen1)
Audio aansluiting✓︎
Opslagmedia
Cardreader ✖︎
Ondersteunde HDD-groottes 2.5, 3.5, 5.25"
Gewicht en omvang
Breedte 180 mm
Diepte 425 mm
Gewicht 4.96 kg
Hoogte 352 mm
Energie
Netvoeding 350 W
Vermogenstoevoer locatie Boven
Koeling
Optionele fan achterkant 1x 120mm, 1x 80mm, 1x 90mm
Maximaal aantal ventilators achterkant 1
Maximale aantal ventilators voorkant 1
Optionele radiator afmeting achterkant 120 mm
Optionele fan voorkant 1x 120mm
Optionele fan zijkant 1x 120mm
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusief✓︎
Product informatie
EAN4710713236363
VendorcodeCT-04B-350GPB
Artikelnr1061481
MerkChieftec
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsMei 2019
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
Chieftec Midi LCX-01BL-BL-B noPSU computer Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
Chieftec Mesh MidiTower CT-01B-350GPB Midi-Toren Behuizing
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
112,95
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
112,95
3x
Inter-Tech IT-6865 computer Micro-Tower Zwart Behuizing
9x
9x
Chieftec HO-11B computer Toren Zwart 350 W Behuizing