Je bent nog niet ingelogd
Inter-Tech IT-5916 Toren Zwart 500 W Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
10x
De Inter-Tech IT-5916 is een compacte torenbehuizing in zwart, geschikt voor ATX-moederborden. Met afmetingen van 400 x 200 x 420 mm biedt deze behuizing voldoende ruimte voor standaardcomponenten. De maximale CPU-koelerhoogte bedraagt 14,5 cm, terwijl grafische kaarten tot 36 cm lengte kunnen worden geïnstalleerd. Met een voeding van 500 W is deze behuizing geschikt voor gemiddelde computerconfiguaties. De IT-5916 combineert functionaliteit met een strak ontwerp en biedt voldoende ventilatiemogelijkheden voor een goed werkende computer.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Inter Tech |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Maximum CPU cooler hoogte | 14.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Hoogte | 400 mm |
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2019 |
| EAN | 4260455644723 |
| Vendorcode | 88881316 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 4 x |
| 5.25" bay totaal | 3 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Maximum CPU cooler hoogte | 14.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1) |
| ATX power connector (20+4 pin) | ✓︎ |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| CPU power connector (4+4 pin) | ✓︎ |
| Floppy drive power connector | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MMC, SDHC |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5, 5.25" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Gewicht | 4.21 kg |
| Hoogte | 400 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 500 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal SATA-aansluitingen | 3 |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 80mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 1 |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260455644723 |
| Vendorcode | 88881316 |
| Artikelnr | 1067860 |
| Merk | Inter Tech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




