Je bent nog niet ingelogd
Aerocool Streak Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
52x
De Aerocool Streak Behuizing biedt een compact ontwerp voor moderne computeropstellingen. Deze PC-behuizing ondersteunt ATX-moederborden en beschikt over een transparant zijpaneel voor zichtbaarheid van interne componenten. Met afmetingen van 382,6 x 190,1 x 412,8 millimeter biedt de Streak flexibiliteit voor verschillende hardwareconfiguraties. De behuizing is voorzien van een 80mm ventilator aan de achterkant voor actieve koeling. CPU-koelers tot 15,1 centimeter hoogte en grafische kaarten tot 34 centimeter lengte passen binnen de afmetingen van deze behuizing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Aerocool |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 80mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 15.1 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 34 cm |
| Hoogte | 382.6 mm |
| Breedte | 190.1 mm |
| Diepte | 412.8 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2019 |
| EAN | 4718009158573 |
| Vendorcode | ACCM-PV19012.11 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| 3.5" bay totaal | 3 x |
| Uitbreidingsslots | 6 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Dikte van materiaal | 0,5 mm |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), SPCC |
| Maximum CPU cooler hoogte | 15.1 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 34 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verlichtingslocatie | Voorkant |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 2x USB 2.0 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 190.1 mm |
| Diepte | 412.8 mm |
| Gewicht | 2.70 kg |
| Hoogte | 382.6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 80mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 80mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 2 |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 240 mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718009158573 |
| Vendorcode | ACCM-PV19012.11 |
| Artikelnr | 1069006 |
| Merk | Aerocool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





