Je bent nog niet ingelogd
MSI MEG PROSPECT 700R Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
+ Voucher
❮
❯
❮
❯
25x
De MSI MEG PROSPECT 700R is een ruime PC-behuizing die ATX-moederborden ondersteunt. Met een transparant zijpaneel biedt deze kast een elegante weergave van uw hardware. De behuizing is voorzien van vier voorgeïnstalleerde fans: drie 140mm-fans aan de voorkant en een 140mm-fan aan de achterkant voor efficiënte luchtcirculatie. Met een maximum CPU-koelerhoogte van 18,5 centimeter en ruimte voor grafische kaarten tot 40 centimeter lang, biedt deze kast flexibiliteit voor verschillende componenten. De afmetingen bedragen 537 x 257 x 585 millimeter.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Hoogte | 537 mm |
| Breedte | 257 mm |
| Diepte | 585 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ Voucher
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| RGB-regelknop | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verlichtingslocatie | Boven |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 257 mm |
| Diepte | 585 mm |
| Gewicht | 15.90 kg |
| Hoogte | 537 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 3 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120, 140 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 120, 240, 360 mm |
| Optionele fan voorkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Optionele fan zijkant | 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719072945848 |
| Vendorcode | MEG PROSPECT 700R |
| Artikelnr | 1071987 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
ONTVANG NU TOT $150 GAMESPLANET TEGOED!
Koop 2 of meer geselecteerde MSI producten uit verschillende productseries, plaats voor elk product een review en ontvang een Gamesplanet voucher cadeau tot $150!
Actieperiode: 01-01-2026 t/m 30-06-2026
*Voucher is te claimen via MSI
Actieperiode: 01-01-2026 t/m 30-06-2026
*Voucher is te claimen via MSI
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ Voucher
❮
❯
❮
❯




