Je bent nog niet ingelogd
ASUS TUF Gaming GT502 Zwart Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
75x
De ASUS TUF Gaming GT502 is een robuuste ATX-behuizing ontworpen voor gamingenthousiasten. Met afmetingen van 446 x 285 x 450 mm biedt deze behuizing ruime plaats voor moderne hardwarecomponenten. Het transparante zijpaneel geeft zicht op uw systeemonderdelen. De behuizing ondersteunt grafische kaarten tot 40 cm lengte, CPU-koelers tot 16,3 cm en voedingseenheden tot 20 cm. Met zijn robuuste bouw en gaminggericht design is de GT502 een solide keuze voor het samenstellen van een krachtige pc-configuratie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.3 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Hoogte | 446 mm |
| Breedte | 285 mm |
| Diepte | 450 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
| EAN | 4711081888048 |
| Vendorcode | 90DC0090-B09010 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 4 x |
| Uitbreidingsslots | 8 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Zwart |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.3 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| HDD/SSD-combimodel | ✓︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 285 mm |
| Diepte | 450 mm |
| Gewicht | 11.00 kg |
| Hoogte | 446 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 120 mm |
| Optionele fan bovenkant | 120,140 mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 3x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711081888048 |
| Vendorcode | 90DC0090-B09010 |
| Artikelnr | 1072024 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





