Je bent nog niet ingelogd
Antec P20CE Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
3x
De Antec P20CE is een ruime PC behuizing geschikt voor E-ATX moederborden. Met drie voorgeïnstalleerde 120mm fans biedt deze behuizing effectieve koeling. De interne ruimte accommodeert grafische kaarten tot 38 cm lengte, CPU-koelers tot 17 cm hoogte en voedingen tot 41 cm. Met afmetingen van 490 x 220 x 469 mm biedt de P20CE voldoende werkruimte voor gaming en workstation-configuraties. Ideaal voor gebruikers die expansie en prestatie zoeken in een praktische formfactor.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Antec |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 38 cm |
| Maximum PSU lengte | 41 cm |
| Hoogte | 490 mm |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 469 mm |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
| EAN | 761345801041 |
| Vendorcode | 0-761345-80104-1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof, Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 38 cm |
| Maximum PSU lengte | 41 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, ITX, Micro-ATX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 469 mm |
| Gewicht | 8.10 kg |
| Hoogte | 490 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 5 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 8 |
| Optionele fan onderkant | 2x 120mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 360 mm |
| Optionele fan voorkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 761345801041 |
| Vendorcode | 0-761345-80104-1 |
| Artikelnr | 1074521 |
| Merk | Antec |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯




