Je bent nog niet ingelogd
Antec Performance 1 FT Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
13x
De Antec Performance 1 FT is een ruime PC-behuizing die geschikt is voor E-ATX moederborden. Met afmetingen van 522x230x522 millimeter biedt deze case volop plaats voor krachtige componenten. Het transparante zijpaneel geeft inzicht in uw opstelling. De behuizing is voorzien van drie 140mm-fans aan de voorkant en één 120mm-fan aan de achterkant voor effectieve koeling. Interne ruimte voor CPU-koelers tot 17,5 centimeter, grafische kaarten tot 40 centimeter en voedingen tot 24,5 centimeter lang. Een solide keuze voor gamers en enthousiastelingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Antec |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 24.5 cm |
| Hoogte | 522 mm |
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 522 mm |
| Verkrijgbaar sinds | April 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 8 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 24.5 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | E-ATX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Full Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| HDD/SSD-combimodel | ✓︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 522 mm |
| Gewicht | 12.55 kg |
| Hoogte | 522 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 420 mm |
| Optionele fan voorkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 761345100885 |
| Vendorcode | 0-761345-10088-5 |
| Artikelnr | 1078931 |
| Merk | Antec |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




