Je bent nog niet ingelogd
Inter-Tech IT-3503 Airstream Tower Zwart Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Inter-Tech IT-3503 Airstream Tower in zwart is een spacieuse PC behuizing ontworpen voor krachtige computersystemen. Deze tower biedt ondersteuning voor grote moederborden tot E-ATX formaat en beschikt over twee 200mm ventilatoren aan de voorkant voor optimale luchtcirculatie. Het transparante zijpaneel geeft inzicht in uw systeemcomponenten. Met een interne hoogte van 16,5 cm voor CPU-koelers en ruimte voor grafische kaarten tot 31 cm lang, is deze behuizing geschikt voor uitgebreide hardwareconfiguraties. De compacte buitenafmetingen van 485 x 210 x 415 mm maken het een praktische keuze voor verschillende werkruimten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Inter Tech |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 200mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 31 cm |
| Hoogte | 485 mm |
| Breedte | 210 mm |
| Diepte | 415 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
| EAN | 4260455647144 |
| Vendorcode | 88881353 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 31 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 2.0 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 210 mm |
| Diepte | 415 mm |
| Gewicht | 6.22 kg |
| Hoogte | 485 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 200mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240, 280 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 360 mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260455647144 |
| Vendorcode | 88881353 |
| Artikelnr | 1091893 |
| Merk | Inter Tech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




