Je bent nog niet ingelogd
LC-Power Holo-1_X Midi Tower Wit Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
7x
De LC-Power Holo-1_X Midi Tower in wit is een ruime PC-behuizing die E-ATX moederborden ondersteunt. Met een transparant zijpaneel biedt deze tower een goed zicht op de interne componenten. De behuizing is voorzien van vier voorgeïnstalleerde fans: drie 120mm-ventilatoren aan de voorkant en één aan de achterkant voor efficiënte luchtcirculatie. De ruime binnenruimte accommodeert CPU-koelers tot 16,5 centimeter, grafische kaarten tot 39 centimeter en voedingen tot 38 centimeter in lengte. Met afmetingen van 495 x 215 x 475 millimeter biedt deze behuizing een goed evenwicht tussen capaciteit en werkbladruimte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | LC Power |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 39 cm |
| Maximum PSU lengte | 38 cm |
| Hoogte | 495 mm |
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 475 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Metaal, Kunststof |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 39 cm |
| Maximum PSU lengte | 38 cm |
| RGB-regelknop | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 4 |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 475 mm |
| Gewicht | 7.29 kg |
| Hoogte | 495 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 3x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 240 mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260070129391 |
| Vendorcode | LC-805BW-ON |
| Artikelnr | 1091934 |
| Merk | LC Power |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




