Je bent nog niet ingelogd
MSI MPG GUNGNIR 300P AIRFLOW Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
+ Voucher
❮
❯
❮
❯
13x
De MSI MPG GUNGNIR 300P AIRFLOW is een ruime PC-behuizing geschikt voor E-ATX moederborden. Met drie 120mm frontfans en één 120mm achterfan zorgt het voor efficiënte luchtcirculatie. Het transparante zijpaneel biedt zicht op uw componenten. De behuizing ondersteunt CPU-koelers tot 17,5 cm hoogte, grafische kaarten tot 36 cm lengte en voedingen tot 22 cm. Met afmetingen van 510x235x505 mm biedt het voldoende ruimte voor geavanceerde gaming- en werkstationconfiguraties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Hoogte | 510 mm |
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 505 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ Voucher
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 6 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| Backplanes ondersteund | ✓︎ |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, ITX, Micro-ATX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| HDD/SSD-combimodel | ✓︎ |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 2 |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 505 mm |
| Gewicht | 10.90 kg |
| Hoogte | 510 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 2x 120mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 360 mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377103862 |
| Vendorcode | 306-7G21P21-W57 |
| Artikelnr | 1092393 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
ONTVANG NU TOT $150 GAMESPLANET TEGOED!
Koop 2 of meer geselecteerde MSI producten uit verschillende productseries, plaats voor elk product een review en ontvang een Gamesplanet voucher cadeau tot $150!
Actieperiode: 01-01-2026 t/m 30-06-2026
*Voucher is te claimen via MSI
Actieperiode: 01-01-2026 t/m 30-06-2026
*Voucher is te claimen via MSI
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ Voucher
❮
❯
❮
❯




