Je bent nog niet ingelogd
Hyte Y60 White Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
95x
De Hyte Y60 White Behuizing is een ruime pc-behuizing die ondersteuning biedt voor E-ATX moederborden. Met het transparante zijpaneel krijgt u goed zicht op uw componenten. De behuizing beschikt over drie voorgeïnstalleerde 120mm fans voor optimale luchtstroom. Ze kunnen cpu-koelers tot 16cm hoogte, grafische kaarten tot 38cm lengte en voedingen tot 23,5cm lengte plaatsen. Met afmetingen van 462mm hoogte, 285mm breedte en 456mm diepte biedt deze behuizing een goed gebalanceerde vorm voor krachtige pc-configuraties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Hyte |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans onderkant | 2x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 38 cm |
| Maximum PSU lengte | 23.5 cm |
| Hoogte | 462 mm |
| Breedte | 285 mm |
| Diepte | 456 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 9 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | ABS, Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 38 cm |
| Maximum PSU lengte | 23.5 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 2 |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 285 mm |
| Diepte | 456 mm |
| Gewicht | 9.60 kg |
| Hoogte | 462 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bandkabel (riser) inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans onderkant | 2x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 2 |
| Optionele fan onderkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 240, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 120, 140, 240, 280 mm |
| Ventilator snelheid | 0 - 1300 RPM |
| Optionele fan zijkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 1220000350113 |
| Vendorcode | CS-HYTE-Y60-BW |
| Artikelnr | 1092800 |
| Merk | Hyte |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Laat je GPU centraal staan
Je hebt hard gewerkt om je hardware te kopen, dus laat het zien! De Y60 is ontworpen om je GPU uitsluitend verticaal weer te geven.
De meegeleverde PCIE 4.0-riserkabel ondersteunt de nieuwste en best presterende kaarten, en de qua kleur bijpassende behuizing zal de look en feel van uw systeem verenigen.
Bezorgd over koeling? De Y60 bevat 120 mm ventilatoren onder de vloer om lucht omhoog en over je kaart te blazen, waardoor de thermische prestaties worden gemaximaliseerd en hotspots worden geëlimineerd.
Inbegrepen: PCIE 4.0-kabel
De Y60 heeft een meegeleverde riserkabel die is ontworpen om netjes over kaarten van halve hoogte te lopen die achter je verticale GPU zijn bevestigd.
Onze kabel is grondig getest om te voldoen aan de PCIE 4.0-standaard of deze te overtreffen voor signaalintegriteit, en biedt maximale stabiliteit en compatibiliteit.
De Y60 wordt geleverd met 3 vooraf geïnstalleerde 120 mm-ventilatoren - 2 onder de vloer en één aan de achterkant van de behuizing.
ZIJBEVESTIGING - RADIATOR ONDERSTEUNING 240/280mm
Wanneer je een standaard ATX-moederbord wordt gebruikt, ondersteunt de zijmontage 240/280 mm radiatoren tot 150 mm dik.
PLAFONDBEVESTIGING - RADIATORSTEUN 360mm
De bovenkant van de Y60 ondersteunt tot 360 mm radiator.
Je hebt hard gewerkt om je hardware te kopen, dus laat het zien! De Y60 is ontworpen om je GPU uitsluitend verticaal weer te geven.
De meegeleverde PCIE 4.0-riserkabel ondersteunt de nieuwste en best presterende kaarten, en de qua kleur bijpassende behuizing zal de look en feel van uw systeem verenigen.
Bezorgd over koeling? De Y60 bevat 120 mm ventilatoren onder de vloer om lucht omhoog en over je kaart te blazen, waardoor de thermische prestaties worden gemaximaliseerd en hotspots worden geëlimineerd.
Inbegrepen: PCIE 4.0-kabel
De Y60 heeft een meegeleverde riserkabel die is ontworpen om netjes over kaarten van halve hoogte te lopen die achter je verticale GPU zijn bevestigd.
Onze kabel is grondig getest om te voldoen aan de PCIE 4.0-standaard of deze te overtreffen voor signaalintegriteit, en biedt maximale stabiliteit en compatibiliteit.
De Y60 wordt geleverd met 3 vooraf geïnstalleerde 120 mm-ventilatoren - 2 onder de vloer en één aan de achterkant van de behuizing.
ZIJBEVESTIGING - RADIATOR ONDERSTEUNING 240/280mm
Wanneer je een standaard ATX-moederbord wordt gebruikt, ondersteunt de zijmontage 240/280 mm radiatoren tot 150 mm dik.
PLAFONDBEVESTIGING - RADIATORSTEUN 360mm
De bovenkant van de Y60 ondersteunt tot 360 mm radiator.
Toon meer
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




