Je bent nog niet ingelogd
Cooler Master Qube 500 Flatpack White Edition Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
44x
De Cooler Master Qube 500 Flatpack White Edition is een moderne PC-behuizing die geschikt is voor E-ATX moederborden. Met een transparant paneel krijg je een goed zicht op je hardware. De behuizing biedt voldoende ruimte voor componenten, waaronder een CPU-koeler tot 17,2 cm hoogte, grafische kaarten tot 37 cm lengte en een voeding tot 33,2 cm. De behuizing is voorzien van één 120mm achterfan en beschikt over compacte afmetingen van 415 x 231 x 406 mm, wat hem geschikt maakt voor verschillende setups.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cooler Master |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.2 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36.5, 37 cm |
| Maximum PSU lengte | 33.2 cm |
| Hoogte | 415 mm |
| Breedte | 231 mm |
| Diepte | 406 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| 3.5" bay totaal | 4 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Kunststof, Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.2 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36.5, 37 cm |
| Maximum PSU lengte | 33.2 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, ITX, Micro-ATX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluiting | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 231 mm |
| Diepte | 406 mm |
| Gewicht | 7.80 kg |
| Hoogte | 415 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 1 |
| Optionele fan onderkant | 120,140 mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 280 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 120, 140, 240, 280 mm |
| Ventilator snelheid | 0 - 1800 RPM |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX, SFX, SFX-L |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Volume | 33,44 l |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719512140390 |
| Vendorcode | Q500-WGNN-S00 |
| Artikelnr | 1093329 |
| Merk | Cooler Master |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




