Je bent nog niet ingelogd
be quiet! Pure Base 500DX White Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
33x
De be quiet! Pure Base 500DX White is een midtower behuizing geschikt voor ATX-moederborden. Het design beschikt over een transparant paneel en biedt ruimte voor componenten tot 37 cm lange grafische kaarten en CPU-koelers tot 19 cm hoogte. De behuizing is voorzien van drie voorgeïnstalleerde 140mm ventilators voor effectieve koeling. Met afmetingen van 450x232x463mm biedt het een goed evenwicht tussen compactheid en componenten compatibiliteit. Dit is een populaire keuze voor gamer- en enthusiast-builds die waarde hechten aan stille werking en goede thermale prestaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | be quiet! |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans bovenkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 19 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 37 cm |
| Maximum PSU lengte | 25.8 cm |
| Hoogte | 450 mm |
| Breedte | 232 mm |
| Diepte | 463 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 5 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 19 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 37 cm |
| Maximum PSU lengte | 25.8 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verlichtingslocatie | Voorkant, Intern |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 1x USB-C 3.2 (Gen2) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 232 mm |
| Diepte | 463 mm |
| Gewicht | 7.80 kg |
| Hoogte | 450 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans bovenkant | 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120, 140 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Ventilatoren aan de achterzijde ondersteund beschrijving | 140x140x25 mm, 900 rpm, 17.1 dB , 55.8 cfm |
| Ventilatoren aan de bovenkant ondersteund beschrijving | 140x140x25 mm, 900 rpm, 17.1 dB , 55.8 cfm |
| Ventilatoren aan de voorzijde ondersteund beschrijving | 140x140x25 mm, 900 rpm, 17.1 dB , 55.8 cfm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX, PS2 |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260052187944 |
| Vendorcode | BGW38 |
| Artikelnr | 1096009 |
| Merk | Be quiet! |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
wees stil! PURE BASE 500DX Witte behuizing Uitzonderlijk hoge luchtstroom, aanzienlijk stille werking Be be quiet! Pure Base 500DX wordt gekenmerkt door een hoge luchtstroom en is geoptimaliseerd voor maximale prestaties en koeling. Eigenschappen
- -Luchtstroom geoptimaliseerd voorpaneel en bovenklep voor maximale prestaties
-Drie Pure Wings 2 140 mm ventilatoren voor hoge koelprestaties bij stille werking
-ARGB LED aan de voorkant en in de behuizing
-USB
3: 1 Type C Gen. 2 voor de nieuwste hardware Geschikt voor radiatoren tot 360 mm
- Maximaal twee SSDs kunnen zichtbaar in het interieur worden geïnstalleerd
- Ruim interieur voor high-end grafische kaarten en grote koelers
Zijruit van gehard glas
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





