Je bent nog niet ingelogd
Enermax MarbleShell MS31 Wit Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
4x
De Enermax MarbleShell MS31 is een ruime PC-behuizing met ondersteuning voor E-ATX moederborden. Het design beschikt over een transparant zijpaneel waarmee je je hardware goed in beeld hebt. De voorkant is uitgerust met drie 120mm fans en de achterkant met één 120mm fan voor efficiënte luchtstroom. Met afmetingen van 470x210x415mm biedt deze behuizing plaats voor CPU-koelers tot 16,2cm hoogte, grafische kaarten tot 41cm lengte en voedingseenheden tot 23cm lang. De witte uitvoering past in elke gaming- of workstationopstelling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Enermax |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.2 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Maximum PSU lengte | 23 cm |
| Hoogte | 470 mm |
| Breedte | 210 mm |
| Diepte | 415 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | Gehard glas, SPCC |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.2 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Maximum PSU lengte | 23 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 210 mm |
| Diepte | 415 mm |
| Gewicht | 6.60 kg |
| Hoogte | 470 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 2x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 240, 280, 360, 420 mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713157727817 |
| Vendorcode | ECA-MS31-WW-ARGB |
| Artikelnr | 1108078 |
| Merk | Enermax |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯




