Je bent nog niet ingelogd
Jonsbo N3 Black Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
46x
De Jonsbo N3 Black Behuizing is een compacte PC-behuizing ontworpen voor Mini-ITX moederborden. Met afmetingen van 298 x 233 x 262 millimeter biedt deze behuizing een efficiënte bouwruimte voor kleine systemen. Het ondersteunt CPU-koelers tot 13 centimeter hoogte, grafische kaarten met een maximale lengte van 25 centimeter en voedingseenheden tot 10,5 centimeter. De Jonsbo N3 Black is geschikt voor gebruikers die een compacte en zwarte computerbehuizing zoeken zonder veel ruimte in te nemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Maximum CPU cooler hoogte | 13 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 25 cm |
| Maximum PSU lengte | 10.5 cm |
| Hoogte | 298 mm |
| Breedte | 233 mm |
| Diepte | 262 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| EAN | 6970620553184 |
| Vendorcode | N3 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 1 x |
| 3.5" bay totaal | 8 x |
| Uitbreidingsslots | 2 |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 13 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 25 cm |
| Maximum PSU lengte | 10.5 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ITX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Vormfactor | Mini Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 1x USB-C 3.2 (Gen2) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 8 |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 233 mm |
| Diepte | 262 mm |
| Gewicht | 3.90 kg |
| Hoogte | 298 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan voorkant | 2x 100mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | SFX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6970620553184 |
| Vendorcode | N3 |
| Artikelnr | 1110852 |
| Merk | Jonsbo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




