Je bent nog niet ingelogd
MSI MAG FORGE 100R Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
26x
De MSI MAG FORGE 100R is een midtower behuizing die uitstekend geschikt is voor gaming- en workstation-builds. Met ondersteuning voor ATX-moederborden en een transparant zijpaneel biedt het een modern uiterlijk. De behuizing beschikt over twee 120mm-fans aan de voorkant en één aan de achterkant voor optimale airflow. Met ruimte voor CPU-koelers tot 16 cm, grafische kaarten tot 33 cm en voedingseenheden tot 20 cm, accommodeert het diverse hardwareconfiguraties. De compacte afmetingen van ongeveer 50 bij 21 bij 42 centimeter maken het geschikt voor verschillende setups.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 33 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Hoogte | 499 mm |
| Breedte | 210 mm |
| Diepte | 421 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 33 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| HDD/SSD-combimodel | ✓︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 210 mm |
| Diepte | 421 mm |
| Gewicht | 5.64 kg |
| Hoogte | 499 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240 mm |
| Ventilatoren aan de voorzijde ondersteund beschrijving | addressable RGB LED |
| Optionele fan voorkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719072676407 |
| Vendorcode | MAG FORGE 100R |
| Artikelnr | 1112892 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯




