Je bent nog niet ingelogd
Corsair 4000D Airflow Tempered Glass Black
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
661x
De Corsair 4000D Airflow Tempered Glass Black is een midrange PC-behuizing met elegant design en praktische features. Met ondersteuning voor E-ATX moederborden en een geheel glazen zijpaneel biedt het uitstekende zichtbaarheid op uw componenten. De behuizing is uitgerust met twee 120mm ventilators vooraan en achteraan voor optimale luchtstroom. Met ruimte voor CPU-koelers tot 17 cm, grafische kaarten tot 36 cm en voedingseenheden tot 22 cm past het geschikt in de meeste configuraties. De compacte afmetingen van 466x230x453 mm maken het een veelzijdige keuze voor gaming- en workstation-setups.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Hoogte | 466 mm |
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 453 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2020 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Mini-ITX |
| Backside Connector Ready | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240, 280 mm |
| Uitbreidingsslots | 9 |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Inclusief voeding | ✖︎ |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 1x USB 3.2 (Gen1) |
| Cardreader | ✖︎ |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Hoogte | 466 mm |
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 453 mm |
| Gewicht | 7.80 kg |
| EAN | 840006621904 |
| Vendorcode | CC-9011200-WW |
| Artikelnr | 1113622 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




