Je bent nog niet ingelogd
Corsair 3000D RGB Airflow White Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
26x
De Corsair 3000D RGB Airflow White Behuizing is een midtower PC-behuizing ontworpen voor moderne gamers en power users. Met ondersteuning voor ATX-moederborden biedt deze behuizing voldoende ruimte voor krachtige hardware. Het transparante zijpaneel geeft inzicht in uw componenten, terwijl de drie voorgeïnstalleerde 120mm RGB-fans voor efficiënte airflow zorgen. De behuizing accommodeert CPU-koelers tot 17 cm, grafische kaarten tot 36 cm en voedingen tot 22 cm. Met afmetingen van 466x230x462 mm biedt het een goed evenwicht tussen compactheid en interne ruimte voor een krachtig gaming-systeem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Hoogte | 466 mm |
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 462 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX |
| Backside Connector Ready | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Optionele fan voorkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Optionele fan onderkant | 2x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240, 280 mm |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Inclusief voeding | ✖︎ |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Cardreader | ✖︎ |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Hoogte | 466 mm |
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 462 mm |
| Gewicht | 8.60 kg |
| EAN | 840006610861 |
| Vendorcode | CC-9011256-WW |
| Artikelnr | 1113636 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯





