Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake View 270 TG Midi Tower Wit Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
52x
De Thermaltake View 270 TG Midi Tower Wit is een behuizing geschikt voor E-ATX moederborden. Het ontwerp beschikt over een transparant zijpaneel waarmee je jouw hardware goed in het zicht hebt. De behuizing is uitgerust met een 140mm ventilator aan de achterkant voor optimale luchtcirculatie. Met afmetingen van 456 x 230 x 454 millimeter biedt deze Midi Tower voldoende ruimte voor grafische kaarten tot 42 centimeter en CPU-koelers tot 18 centimeter hoogte. De maximale lengte voor de voeding bedraagt 22 centimeter.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermaltake |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 42 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Hoogte | 456 mm |
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 454 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Thuis/Werk |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | Activiteit |
| Materiaal | SPCC |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 42 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluiting | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 454 mm |
| Gewicht | 6.30 kg |
| Hoogte | 456 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal voedingen | 1 |
| Vermogenstoevoer locatie | Achter |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 120,140 mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 2 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 240, 360 mm |
| Ventilator snelheid | 0 - 1500 RPM |
| Optionele fan zijkant | 2x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | PS2 |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Voedingsshroud | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711475643819 |
| Vendorcode | CA-1Y7-00M6WN-00 |
| Artikelnr | 1114107 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




