Je bent nog niet ingelogd
MSI MPG VELOX 100R Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
114x
De MSI MPG VELOX 100R is een moderne ATX-behuizing die ontworpen is voor gamingenthousiasten en professionele builders. Met zijn slanke afmetingen van 490x474x231 millimeter biedt deze case een goed evenwicht tussen ruimte en compactheid. Het transparante zijpaneel geeft inzicht in uw componentenkeuze. De behuizing wordt standaard geleverd met vier geïnstalleerde fans: drie aan de voorkant en één aan de achterkant voor optimale luchtcirculatie. Hij ondersteunt diverse componenten zoals ATX-moederborden, CPU-koelers tot 17,5 centimeter en grafische kaarten tot 38 centimeter lengte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 38 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Hoogte | 490 mm |
| Breedte | 474 mm |
| Diepte | 231 mm |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 38 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| HDD/SSD-combimodel | ✓︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 474 mm |
| Diepte | 231 mm |
| Gewicht | 8.64 kg |
| Hoogte | 490 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 120, 240 mm |
| Optionele fan voorkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719072829315 |
| Vendorcode | MPG VELOX 100R |
| Artikelnr | 1145999 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




