Je bent nog niet ingelogd
Corsair iCue 5000T RGB Tempered Glass Black Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
32x
De Corsair iCue 5000T RGB Tempered Glass Black Behuizing is een indrukwekkende mid-tower case met een gehard glazen paneel dat uw componenten mooi in het zonlicht zet. Deze behuizing ondersteunt ATX-moederborden en biedt royale ruimte voor high-end gaming-setups. Met drie voorgemonteerde 120mm-fans en ondersteuning voor grote grafische kaarten tot 40cm lang, is het geschikt voor krachtige systemen. De compacte afmetingen maken het ideaal voor praktische bureauopstellingen zonder concessies aan koelcapaciteit of uitbreidbaarheid.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 25 cm |
| Hoogte | 560 mm |
| Breedte | 251 mm |
| Diepte | 530 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2022 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Backside Connector Ready | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Optionele fan voorkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Optionele fan zijkant | 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 120, 240, 360 mm |
| Uitbreidingsslots | 9 |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 25 cm |
| Inclusief voeding | ✖︎ |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 4x USB 3.2 (Gen1) |
| Cardreader | ✖︎ |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Hoogte | 560 mm |
| Breedte | 251 mm |
| Diepte | 530 mm |
| Gewicht | 17.10 kg |
| EAN | 0840006645160 |
| Vendorcode | CC-9011230-WW |
| Artikelnr | 1146149 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯




