Je bent nog niet ingelogd
Lian Li Lancool 216 RGB White Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
27x
De Lian Li Lancool 216 RGB White is een ruime PC-behuizing geschikt voor E-ATX moederborden. Met twee voorgeïnstalleerde 160mm-fans en één 140mm-achterventilator biedt het goede luchtstroom. Het transparante zijpaneel geeft zicht op je componenten. De behuizing accommodeert CPU-koelers tot 18cm hoogte en grafische kaarten tot 39cm lengte. Bij afmetingen van ongeveer 49x24x48 centimeter biedt het voldoende ruimte voor standaard hardwarecomponenten. Dit midtower-design combineert functionaliteit met RGB-verlichting voor een aantrekkelijk uiterlijk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lian-Li |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 160mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 39 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Hoogte | 491.7 mm |
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 480.9 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2022 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 6 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 39 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| HDD/SSD-combimodel | ✓︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 480.9 mm |
| Hoogte | 491.7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 160mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 240 mm |
| Optionele fan voorkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718466012951 |
| Vendorcode | LANCOOL216RW |
| Artikelnr | 1146193 |
| Merk | Lian-Li |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯





