Je bent nog niet ingelogd
GENESIS NPC-2172 Diaxid 605 ARGB Midi Tower Zwart Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De GENESIS NPC-2172 Diaxid 605 ARGB is een ruime midi tower behuizing geschikt voor ATX moederborden. Het product beschikt over een transparant zijpaneel voor een goed zicht op uw componenten. Standaard zijn drie 120mm fans aan de voorkant en één 120mm fan aan de achterkant geïnstalleerd voor adequate koeling. De behuizing biedt voldoende ruimte voor CPU-koelers tot 16,8 cm hoogte en grafische kaarten tot 35 cm lengte. Met afmetingen van 466x217x420 mm biedt deze tower een goed evenwicht tussen compactheid en intern volume voor uw bouwproject.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Genesis |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.8 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 35 cm |
| Maximum PSU lengte | 21.5 cm |
| Hoogte | 466 mm |
| Breedte | 217 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | ABS, Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.8 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 35 cm |
| Maximum PSU lengte | 21.5 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 217 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Gewicht | 7.10 kg |
| Hoogte | 466 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Nominale spanning ventilator | 5 V |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Ventilator snelheid | 0 - 1200 RPM |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 21,6 dB |
| Maximum luchtdruk | 0,95 mmH2O |
| Maximum luchtstroom | 43 cfm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5901969444537 |
| Vendorcode | NPC-2172 |
| Artikelnr | 1146415 |
| Merk | Genesis |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





