Je bent nog niet ingelogd
DeepCool MATREXX 55 MESH V4 C Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
46x
De DeepCool MATREXX 55 MESH V4 C is een midtower PC behuizing ontworpen voor gamingers en pc-builders. Met ondersteuning voor ATX moederborden en ruime afmetingen van 483 x 215 x 421 millimeter biedt deze behuizing flexibiliteit voor verschillende hardwareconfiguraties. Het transparante zijpaneel stelt je in staat je systeemcomponenten tentoon te stellen. De behuizing accommodeert CPU-koelers tot 16,5 centimeter hoog, grafische kaarten tot 37 centimeter lang en voedingseenheden tot 17 centimeter lengte, waardoor het geschikt is voor de meeste standaard components op de markt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 37 cm |
| Maximum PSU lengte | 17 cm |
| Hoogte | 483 mm |
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 421 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
| EAN | 6933412774334 |
| Vendorcode | R-MATREXX55-BCAGA4-G-4 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | ABS kunststof, SPCC |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 37 cm |
| Maximum PSU lengte | 17 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 1x USB-C 3.2 (Gen2) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 421 mm |
| Gewicht | 6.50 kg |
| Hoogte | 483 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX, PS2 |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412774334 |
| Vendorcode | R-MATREXX55-BCAGA4-G-4 |
| Artikelnr | 1147482 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




