Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake The Tower 600 Bumblebee Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
9x
De Thermaltake The Tower 600 Bumblebee is een middelgrote PC behuizing geschikt voor ATX-moederborden. Deze kast beschikt over een transparant zijpaneel dat uw componenten goed in beeld brengt. Met twee 140mm-fans aan de bovenkant zorgt u voor optimale luchtstroom. De behuizing biedt voldoende ruimte met maximale afmetingen van 21 cm voor CPU-koelers, 28 cm voor grafische kaarten en 22 cm voor voedingen. Met afmetingen van 550 x 420 x 286,4 mm biedt deze kast een goed balans tussen compactheid en functionaliteit voor geavanceerde gaming- en werkstationsetups.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermaltake |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans bovenkant | 2x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 21 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 28 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Hoogte | 550 mm |
| Breedte | 420 mm |
| Diepte | 286.4 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Thermaltake The Tower 600 Future Dusk Behuizing
Kleur Product:
Blauw
Bekijk vergelijking
€ 197,95
Thermaltake The Tower 600 Mint Strawberry Behuizing
Kleur Product:
Blauwgroen
Bekijk vergelijking
€ 189,00
Thermaltake The Tower 600 Gravel Sand Behuizing
Kleur Product:
Bruin
Bekijk vergelijking
€ 189,00
Thermaltake The Tower 600 Mocka Mouse Behuizing
Kleur Product:
Bruin
Bekijk vergelijking
€ 209,00
Thermaltake The Tower 600 Bumblebee Behuizing
Kleur Product:
Geel
Bekijk vergelijking
Huidig
Thermaltake The Tower 600 Racing Green Behuizing
Kleur Product:
Groen
Bekijk vergelijking
€ 194,00
Thermaltake The Tower 600 Matcha Green Behuizing
Kleur Product:
Groen
Bekijk vergelijking
€ 179,00
Thermaltake The Tower 600 Light-Year Green Behuizing
Kleur Product:
Groen
Bekijk vergelijking
€ 197,95
Thermaltake The Tower 600 Bubble Pink Behuizing
Kleur Product:
Roze
Bekijk vergelijking
€ 189,00
Thermaltake The Tower 600 Snow Behuizing
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
€ 184,00
Thermaltake The Tower 600 Black Behuizing
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 169,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 5 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Geel |
| Materiaal | SPCC, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 21 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 28 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 4x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 420 mm |
| Diepte | 286.4 mm |
| Gewicht | 9.70 kg |
| Hoogte | 550 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans bovenkant | 2x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 6 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 9 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 18 |
| Optionele fan onderkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120, 140 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 420 mm |
| Optionele fan zijkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | PS2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711475648562 |
| Vendorcode | CA-1Z1-00M4WN-00 |
| Artikelnr | 1156152 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





