Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake TR100 Mini Tower Groen Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
12x
De Thermaltake TR100 Mini Tower Groen is een compacte PC-behuizing ontworpen voor Mini-ITX moederborden. Met afmetingen van 294 x 179 x 391 millimeter biedt deze behuizing een efficiënt design voor kleine bouwprojecten. Het ondersteunt CPU-koelers tot 6,8 centimeter hoogte en grafische kaarten tot 36 centimeter lengte. De voeding kan maximaal 13 centimeter lang zijn. De groene afwerking geeft deze mini tower een opvallende uitstraling, wat het een interessante keuze maakt voor gebruikers die een compacte gaming- of werkstationsetup willen samenstellen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermaltake |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Maximum CPU cooler hoogte | 6.8 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Maximum PSU lengte | 13 cm |
| Hoogte | 294 mm |
| Breedte | 179 mm |
| Diepte | 391 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
| EAN | 4711475648364 |
| Vendorcode | CA-11A-00SENN-00 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Thermaltake TR100 Mini Tower Zand Behuizing
Kleur Product:
Bruin
Bekijk vergelijking
€ 169,95
Thermaltake TR100 Mini Tower Groen Behuizing
Kleur Product:
Groen
Bekijk vergelijking
Huidig
Thermaltake TR100 Mini Tower Violet Behuizing
Kleur Product:
Paars
Bekijk vergelijking
€ 153,95
Thermaltake TR100 Mini Tower Roze Behuizing
Kleur Product:
Roze
Bekijk vergelijking
€ 153,95
Thermaltake TR100 Mini Tower Wit Behuizing
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
€ 139,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 3 |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Geschikt voor | Thuis/Werk |
| Kleur Product | Groen |
| Materiaal | SPCC, Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 6.8 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Maximum PSU lengte | 13 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Mini Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 179 mm |
| Diepte | 391 mm |
| Hoogte | 294 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 240 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 240 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack-montage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | SFX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711475648364 |
| Vendorcode | CA-11A-00SENN-00 |
| Artikelnr | 1156157 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




