Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake View 170 WS ARGB Snow Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Thermaltake View 170 WS ARGB Snow Behuizing is een compacte PC-behuizing geschikt voor Micro-ATX moederborden. Met zijn transparante zijpaneel biedt het een goed zicht op de interne componenten. De behuizing bevat vooraf drie 120mm ARGB-fans voor effectieve koeling en luchtcirculatie. Het ontwerp ondersteunt CPU-koelers tot 16 cm hoogte en grafische kaarten tot 34 cm lengte, wat voldoende ruimte biedt voor diverse hardwareconfiguaties. Met afmetingen van 438 x 214 x 381,4 mm levert dit behuizing een goed evenwicht tussen compactheid en functionaliteit voor middenklasse PC-builds.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermaltake |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 2x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 34 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Hoogte | 438 mm |
| Breedte | 214 mm |
| Diepte | 381.4 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 4 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | SPCC, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 34 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Form factor moederbord | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Micro Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 214 mm |
| Diepte | 381.4 mm |
| Hoogte | 438 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 2x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 2 |
| Optionele fan onderkant | 3x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280 mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | PS2 |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711658545633 |
| Vendorcode | CA-1Z4-00M6WN-WS |
| Artikelnr | 1165686 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




