Je bent nog niet ingelogd
XPG VALOR AIR Midi Tower Zwart Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
6x
De XPG VALOR AIR Midi Tower is een compacte behuizing ontworpen voor Micro-ATX moederborden. Met afmetingen van 436 x 357 x 220 mm biedt deze zwarte tower een praktische oplossing voor mid-range gaming en werkstations. De behuizing is voorzien van een 120mm achterfan voor effectieve luchtstroom. Het ondersteunt CPU-koelers tot 17 cm, grafische kaarten tot 37 cm lengte en voedingseenheden tot 17 cm. Dit maakt het een veelzijdige keuze voor gebruikers die een goed uitgebalanceerde bouwomgeving zoeken zonder veel ruimte in beslag te nemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | XPG |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 37 cm |
| Maximum PSU lengte | 17 cm |
| Hoogte | 436 mm |
| Breedte | 357 mm |
| Diepte | 220 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 4711658151308 |
| Vendorcode | 75261649 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 5 |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | SPCC |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 37 cm |
| Maximum PSU lengte | 17 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Form factor moederbord | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 357 mm |
| Diepte | 220 mm |
| Gewicht | 5.10 kg |
| Hoogte | 436 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 2 |
| Optionele fan onderkant | 2x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240, 360 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711658151308 |
| Vendorcode | 75261649 |
| Artikelnr | 1165698 |
| Merk | XPG |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





