Je bent nog niet ingelogd
Inter-Tech 88887382 computer Zwart Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Inter-Tech 88887382 is een PC-behuizing in zwart design die zich richt op gamingers en enthousiastelingen. Met ondersteuning voor E-ATX moederborden biedt deze kast ruimschoots plek voor krachtige componenten. De behuizing accommodeert CPU-koelers tot 19 cm hoogte, grafische kaarten tot 34 cm en voedingseenheden tot 20 cm lengte. Met afmetingen van 497 x 230 x 570 mm beschikt het over een goed uitgebalanceerde vorm voor desktop-opstelling. De behuizing is geschikt voor uitgebreide hardware-configuraties en biedt flexibiliteit voor systeem-upgrades.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Inter Tech |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Maximum CPU cooler hoogte | 19 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 34 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Hoogte | 497 mm |
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 570 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 4260455648141 |
| Vendorcode | 88887382 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 6, 7 x |
| 5.25" bay totaal | 10 x |
| Aantal externe 5,25 " bays | 10 |
| Uitbreidingsslots | 9 |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Maximum CPU cooler hoogte | 19 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 34 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Vormfactor | Micro Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 570 mm |
| Gewicht | 12.40 kg |
| Hoogte | 497 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 80mm |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 120 |
| Optionele fan voorkant | 2x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260455648141 |
| Vendorcode | 88887382 |
| Artikelnr | 1166045 |
| Merk | Inter Tech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




