Je bent nog niet ingelogd
DeepCool CL6600 Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
12x
De DeepCool CL6600 is een midtower PC-behuizing die geschikt is voor ATX-moederborden. Het ontwerp beschikt over een transparant zijpaneel waarmee u uw interne componenten kunt showcase. De behuizing is voorzien van twee 120mm ventilators aan de onderkant voor optimale airflow. Het biedt ruimte voor CPU-koelers tot 17,5 centimeter hoogte, grafische kaarten tot 41 centimeter lengte en voedingseenheden tot 16 centimeter. Met afmetingen van 533,5 x 235 x 457,5 millimeter biedt deze behuizing een goed evenwicht tussen vormfactor en ruimte voor componenten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans onderkant | 2x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Maximum PSU lengte | 16 cm |
| Hoogte | 533.5 mm |
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 457.5 mm |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2, 3 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), SPCC, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Maximum PSU lengte | 16 cm |
| Pompconnector | 4-pin |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Type lager | Hydrodynamische glijlager |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 457.5 mm |
| Gewicht | 11.80 kg |
| Hoogte | 533.5 mm |
| Pompbreedte | 11,8 cm |
| Pompdiepte | 8 cm |
| Pomphoogte | 7,6 cm |
| Radiator breedte | 12 cm |
| Radiator diepte | 2,7 cm |
| Radiator hoogte | 40,2 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomverbruik pomp | 3,48 W |
| Stroomverbruik ventilatie | 3,6 W |
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans onderkant | 2x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 2 |
| Nominale spanning ventilator | 12 V |
| Nominale stroom ventilator | 0,3 A |
| Optionele fan onderkant | 2x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 240, 280, 360 mm |
| Vloeibare koeling geïnstalleerd | ✓︎ |
| Optionele fan voorkant | 2x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX, PS2, SFX, SFX-L |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Fan connector | 4-pin |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412765295 |
| Vendorcode | R-CL6600-BKNNA0-G-1 |
| Artikelnr | 1166397 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




