Je bent nog niet ingelogd
Xilence Performance A+ BREEZE II Midi Tower Zwart Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Xilence Performance A+ BREEZE II is een midi tower behuizing met ruim interieur voor ATX moederborden. Het transparante zijpaneel biedt inzicht in uw hardwarecomponenten. De behuizing is voorzien van drie voorgeïnstalleerde 140mm fans en één 120mm achterventilator voor effectieve koeling. Met voldoende ruimte voor CPU-koelers tot 16,5 cm, grafische kaarten tot 34 cm en voedingseenheden tot 20 cm biedt deze case flexibiliteit voor diverse configuraties. De afmetingen van 470x220x426 mm maken het een praktische keuze voor geavanceerde gaming- en werkstationopstellingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Xilence |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 34 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Hoogte | 470 mm |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 426 mm |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | SPCC, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 34 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 426 mm |
| Gewicht | 6.90 kg |
| Hoogte | 470 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ledcontroller | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240, 280 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 240, 280, 360 mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm, 1x 200mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Bevat geen | Cadmium, Lood, Kwik |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4044953504228 |
| Vendorcode | X812.ARGB |
| Artikelnr | 1166565 |
| Merk | Xilence |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




