Je bent nog niet ingelogd
Zalman P10 NAMU WHITE computer Mini Tower Wit Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De Zalman P10 NAMU WHITE is een compacte mini tower behuizing voor Micro-ATX moederborden. Met zijn transparante zijpaneel biedt het zicht op je hardwarecomponenten. De behuizing is voorzien van twee 120mm frontfans en één 120mm achterfan voor efficiënte koeling. Het ontwerp accommodeert CPU-koelers tot 17,3 cm hoog, grafische kaarten tot 34 cm lang en voedingen tot 14 cm. Met afmetingen van 422x216x423 mm biedt dit witte behuizingsmodel een praktische oplossing voor compacte gaming- en werkstationopstellingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Zalman |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.3 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 34 cm |
| Maximum PSU lengte | 14 cm |
| Hoogte | 422 mm |
| Breedte | 216 mm |
| Diepte | 423 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 1 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 5 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Kunststof, Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.3 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 34 cm |
| Maximum PSU lengte | 14 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Form factor moederbord | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Vormfactor | Mini Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 1x USB-C 3.2 (Gen2) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 216 mm |
| Diepte | 423 mm |
| Gewicht | 6.10 kg |
| Hoogte | 422 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 3 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 2 |
| Optionele fan onderkant | 3x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 240 mm |
| Optionele fan voorkant | 2x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX, MicroATX, mini ITX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8800263650385 |
| Vendorcode | P10 Namu White |
| Artikelnr | 1167244 |
| Merk | Zalman |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




