Je bent nog niet ingelogd
Zalman P60 WHITE computer Midi Tower Wit Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Zalman P60 WHITE is een midtower behuizing in wit met transparant zijpaneel voor optimale zichtbaarheid van uw hardware. Deze behuizing ondersteunt ATX-moederborden en biedt ruimschoots plaats voor grote grafische kaarten tot 44 cm en CPU-koelers tot 17 cm. Met vijf geïnstalleerde 120mm fans aan voor- en zijkanten zorgt zij voor efficiënte luchtcirculatie. De compacte afmetingen van 478x290x475mm maken hem geschikt voor diverse computersetups. Met zijn moderne design en praktische layout is de P60 WHITE een veelzijdige keuze voor gamers en enthusiasten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Zalman |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 2x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 44 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Hoogte | 478 mm |
| Breedte | 290 mm |
| Diepte | 475 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 1 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Kunststof, Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 44 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Mini-ITX |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 290 mm |
| Diepte | 475 mm |
| Gewicht | 10.20 kg |
| Hoogte | 478 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 2x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 2x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 3x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 120, 240, 360 mm |
| Optionele fan zijkant | 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8800263650910 |
| Vendorcode | P60 White |
| Artikelnr | 1167246 |
| Merk | Zalman |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




