Je bent nog niet ingelogd
Lian Li Vector V150 Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Lian Li Vector V150 is een compact PC-behuizing speciaal ontworpen voor Micro-ATX moederborden. Met een transparant zijpaneel biedt deze behuizing een mooi uitzicht op uw componenten. Het systeem wordt geleverd met twee 140mm-frontfans en een 120mm-achterfan voor efficiënte luchtstroom. De behuizing ondersteunt CPU-koelers tot 16,3 cm hoog, grafische kaarten tot 40 cm lang en voedingen tot 20 cm. Met afmetingen van 44,4 cm hoogte, 22,2 cm breedte en 47 cm diepte biedt dit compacte model een goed evenwicht tussen ruimte en formaat.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lian-Li |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.3 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Hoogte | 443.9 mm |
| Breedte | 221.5 mm |
| Diepte | 470 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lian-Li |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Form factor moederbord | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Backside Connector Ready | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan voorkant | 2x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 120mm |
| Optionele fan onderkant | 2x 120mm |
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240, 360 mm |
| Uitbreidingsslots | 5 |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.3 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| LCD Display | ✖︎ |
| Inclusief voeding | ✖︎ |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen1), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Hoogte | 443.9 mm |
| Breedte | 221.5 mm |
| Diepte | 470 mm |
| Crazy Case | ✖︎ |
| EAN | 4718466020666 |
| Vendorcode | V150INFX |
| Artikelnr | 1167254 |
| Merk | Lian-Li |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





