Je bent nog niet ingelogd
DeepCool CG330 3F Tower Zwart Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De DeepCool CG330 3F Tower is een compacte zwarte behuizing speciaal ontworpen voor Micro-ATX systemen. Met een transparant zijpaneel kunt u uw hardwareonderdelen goed zien. De behuizing is voorzien van drie voorgeïnstalleerde 120mm fans voor optimale luchtcirculatie. Het ontwerp ondersteunt grafische kaarten tot 41 cm en CPU-koelers tot 16,4 cm hoogte. Met afmetingen van 368x285x420 mm biedt deze behuizing een goed evenwicht tussen compactheid en interne ruimte. Ideaal voor midrange gaming- en werkstationsbuilds.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 2x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.4 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Hoogte | 368 mm |
| Breedte | 285 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 5 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), SPCC, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.4 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| RGB-regelknop | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ITX |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 2x USB 2.0 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 285 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Gewicht | 5.50 kg |
| Hoogte | 368 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, UKCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Achter |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 2x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 0 |
| Optionele fan onderkant | 3x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 280 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 120, 240, 360 mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412765493 |
| Vendorcode | R-CG330-BKNGM3-G |
| Artikelnr | 1167310 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




