Je bent nog niet ingelogd
Antec C6 Curve Air White Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De Antec C6 Curve Air White Behuizing is een ruime PC-behuizing geschikt voor ATX moederborden. Met afmetingen van 470 x 235 x 480 mm biedt deze case voldoende ruimte voor krachtige componenten. Het transparante zijpaneel geeft goed zicht op uw hardware. De behuizing is voorzien van een 140mm ventilator aan de achterkant en twee 120mm ventilatoren aan de onderkant voor optimale luchtstroom. Met ondersteuning voor CPU-koelers tot 18 cm hoogte, grafische kaarten tot 45 cm lengte en voedingseenheden tot 15 cm is deze case flexibel inzetbaar voor verschillende configuraties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Antec |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans onderkant | 2x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 45 cm |
| Maximum PSU lengte | 15 cm |
| Hoogte | 470 mm |
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 480 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Antec |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Backside Connector Ready | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| 2.5" bay totaal | 1 x |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans onderkant | 2x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Optionele fan onderkant | 2x 120mm |
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 45 cm |
| Maximum PSU lengte | 15 cm |
| LCD Display | ✖︎ |
| Inclusief voeding | ✖︎ |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Cardreader | ✖︎ |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Hoogte | 470 mm |
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 480 mm |
| Crazy Case | ✖︎ |
| EAN | 0761345102766 |
| Vendorcode | 0-761345-10276-6 |
| Artikelnr | 1167502 |
| Merk | Antec |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




