Je bent nog niet ingelogd
Corsair FRAME 4000D LCD RS ARGB Midi Tower Wit Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
2x
De Corsair FRAME 4000D LCD RS ARGB is een moderne mid-tower behuizing met een elegant design en transparant zijpaneel. Deze behuizing ondersteunt E-ATX moederborden en beschikt over drie voorgekamers en één achterkamer 120mm fan. Met indrukwekkende ruimte binnenconfiguraties kan het tot 43 cm lange grafische kaarten, 22 cm lange voedingen en CPU-koelers tot 17 cm hoogte herbergen. De afmetingen zijn 486x239x490mm. De behuizing is voorzien van ARGB-verlichting voor dynamische RGB-effecten, ideaal voor gamers en enthusiasten die waarde hechten aan prestaties en uitstraling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 43 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Hoogte | 486 mm |
| Breedte | 239 mm |
| Diepte | 490 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Kunststof, Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 43 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 239 mm |
| Diepte | 490 mm |
| Gewicht | 12.40 kg |
| Hoogte | 486 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✓︎ |
| Beeldschermdiagonaal | 36,8 cm (14.5") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 3 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 1x 140mm, 2x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120, 140 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 280, 360 mm |
| Optionele fan voorkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 840440408031 |
| Vendorcode | CC-9011327-WW |
| Artikelnr | 1167884 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯




