Chieftec DT-10B-300 computer Small Form Factor (SFF) Zwart 300 W Behuizing
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
2x
De Chieftec DT-10B-300 is een compacte SFF-behuizing speciaal ontworpen voor mini-builds. Met afmetingen van 341 x 92 x 294 millimeter biedt het ondersteuning voor Micro-ATX moederborden. De behuizing accommodeert CPU-koelers tot 7 centimeter hoogte en grafische kaarten met een maximale lengte van 14 centimeter. De ingebouwde 300W voeding voorziet in de energiebehoeften van compacte systemen. Dit zwarte chassis combineert ruimte-efficiëntie met praktische functionaliteit, ideaal voor gebruikers die een kleinformaat-pc willen samenstellen zonder concessies op compatibiliteit.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Chieftec
Max moederbord formaatMicro-ATX
Maximum CPU cooler hoogte7 cm
Maximum grafische kaart lengte14 cm
Hoogte341 mm
Breedte92 mm
Diepte294 mm
Verkrijgbaar sindsApril 2026
EAN753263079404
VendorcodeDT-10B-300
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
2.5" bay totaal 1 x
3.5" bay totaal 1 x
5.25" bay totaal 1 x
Aantal externe 5,25 " bays 1
Uitbreidingsslots 4
LED Verlichting ✖︎
Dikte van materiaal 0,7 mm
Transparant paneel ✖︎
Geschikt voor Thuis/Werk
Kleur Product Zwart
Materiaal SGCC
Maximum CPU cooler hoogte 7 cm
Soort PC
Form factor moederbord Mini-ITX
Vormfactor Small Form Factor (SFF)
Poorten & interfaces
USB aansluitingen 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 2.0
Aantal USB-Type-C-poorten 1
Audio aansluiting✓︎
Opslagmedia
Cardreader ✖︎
Ondersteunde HDD-groottes 2.5, 3.5, 5.25"
Gewicht en omvang
Breedte 92 mm
Diepte 294 mm
Gewicht 4.02 kg
Hoogte 341 mm
Energie
Netvoeding 300 W