Je bent nog niet ingelogd
Jonsplus BO400 Black Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
17x
De Jonsbo BO400 Black is een ruime PC behuizing geschikt voor ATX moederborden. Met afmetingen van 489 x 311 x 474 mm biedt deze behuizing voldoende ruimte voor krachtige hardware. Het transparante zijpaneel geeft inzicht in uw systeemopbouw. De behuizing accommodeert CPU koelers tot 17,3 cm hoogte, grafische kaarten tot 43,5 cm en voedingseenheden tot 20 cm. Een solide keuze voor gamers en enthusiasten die waarde hechten aan functionaliteit en visuele presentatie van hun gaming- of werkstation.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.3 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 43.5 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Hoogte | 489 mm |
| Breedte | 311 mm |
| Diepte | 474 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| EAN | 6970620554679 |
| Vendorcode | BO400 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 4 x |
| Uitbreidingsslots | 8 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal | Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.3 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 43.5 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 311 mm |
| Diepte | 474 mm |
| Hoogte | 489 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 360 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 360 mm |
| Optionele fan zijkant | 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6970620554679 |
| Vendorcode | BO400 |
| Artikelnr | 134853 |
| Merk | Jonsbo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




