Je bent nog niet ingelogd
Cooler Master MasterFrame 360 Stage LCD Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
❮
❯
18x
De Cooler Master MasterFrame 360 Stage LCD Behuizing is een midtower PC-kast ontworpen voor enthusiasten die stijl en functionaliteit combineren. Met ondersteuning voor ATX-moederborden biedt deze behuizing ruime interne ruimte voor componenten. Het karakteristieke transparante paneel stelt je in staat je bouwwerk tentoon te stellen. De kast accommodeert CPU-koelers tot 14,5 cm hoogte, grafische kaarten tot 43 cm lengte en voedingen tot 21 cm. Met afmetingen van 581 x 291 x 549 mm biedt het een goed evenwicht tussen compactheid en ruimte voor moderne hardwareconfiguraties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cooler Master |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Maximum CPU cooler hoogte | 14.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 43 cm |
| Maximum PSU lengte | 21 cm |
| Hoogte | 581 mm |
| Breedte | 291 mm |
| Diepte | 549 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| EAN | 4719512163436 |
| Vendorcode | MF360-KHNN-S02 |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 3 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | Wit |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | SGCC, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 14.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 43 cm |
| Maximum PSU lengte | 21 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Full Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 4.0 (Gen2x2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDD/SSD-combimodel | ✓︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 291 mm |
| Diepte | 549 mm |
| Gewicht | 13.72 kg |
| Hoogte | 581 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✓︎ |
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | PCIe |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 2x 180mm, 2x 200mm, 6x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 6 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 6 |
| Optionele fan onderkant | 2x 140mm, 2x 180mm, 2x 200mm, 6x 120mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Volume | 93 l |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719512163436 |
| Vendorcode | MF360-KHNN-S02 |
| Artikelnr | 135404 |
| Merk | Cooler Master |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




