Je bent nog niet ingelogd
Fractal Design Node 304 Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
79x
De Fractal Design Node 304 is een compacte PC-behuizing speciaal ontworpen voor Mini-ITX moederborden. Met afmetingen van 210 x 250 x 374 mm biedt deze behuizing een efficiënte ruimteindeling. Het systeem is voorzien van twee 92mm frontale ventilatoren en één 140mm achterventilator voor adequate koeling. De behuizing ondersteunt grafische kaarten tot 31 cm lengte en CPU-koelers tot 16,5 cm hoogte. Met een maximale PSU-lengte van 16 cm is de behuizing geschikt voor diverse voedingseenheden. Dit compacte design maakt de Node 304 ideaal voor gebruikers die een kleine, efficiënte systeembouw zoeken zonder veel ruimte in te nemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fractal Design |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 92mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 31 cm |
| Maximum PSU lengte | 16 cm |
| Hoogte | 210 mm |
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 374 mm |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 6 x |
| 3.5" bay totaal | 6 x |
| Aantal externe 5,25 " bays | 0 |
| Uitbreidingsslots | 2 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Geschikt voor | Thuis/Werk |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 31 cm |
| Maximum PSU lengte | 16 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | Mini-DTX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Vormfactor | Cube |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 374 mm |
| Gewicht | 4.90 kg |
| Hoogte | 210 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 92mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✖︎ |
| Geïnstalleerde radiator voorkant | ✖︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 2 |
| Radiator achterkant geïnstalleerd | ✖︎ |
| Radiator bovenkant geïnstalleerd | ✖︎ |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✖︎ |
| Volume | 19,5 l |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7350041080978 |
| Vendorcode | FD-CA-NODE-304-BL |
| Artikelnr | 154631 |
| Merk | Fractal Design |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





