Je bent nog niet ingelogd
Corsair 3200D RS Performance White Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
Nieuw
❮
❯
De Corsair 3200D RS is een midtower behuizing met ruime ondersteuning voor ATX-moederborden. Met drie voorgeïnstalleerde 120mm-fans zorgt deze behuizing voor goede luchtstroom. Het transparante zijpaneel biedt zicht op uw interne componenten. De behuizing biedt voldoende ruimte voor grafische kaarten tot 40cm lang en CPU-koelers tot 16,5cm hoog. Met afmetingen van 495x219x458mm past deze behuizing goed in elke setup. Perfect voor gamers en content creators die waarde hechten aan ventilatie en esthetica.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Hoogte | 495 mm |
| Breedte | 219 mm |
| Diepte | 458 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Backside Connector Ready | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Optionele fan voorkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Optionele fan onderkant | 2x 120mm |
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240, 280, 360 mm |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| LCD Display | ✖︎ |
| Inclusief voeding | ✖︎ |
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2x2), 1x USB 2.0 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Cardreader | ✖︎ |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Hoogte | 495 mm |
| Breedte | 219 mm |
| Diepte | 458 mm |
| Crazy Case | ✖︎ |
| EAN | 840440414650 |
| Vendorcode | CC-9011335-WW |
| Artikelnr | 191949 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Nieuw
❮
❯




