Je bent nog niet ingelogd
Fractal Design Focus 2 Black Solid Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
53x
De Fractal Design Focus 2 Black Solid is een midtower behuizing ontworpen voor ATX-moederborden. Het compact design met afmetingen van 451x215x472mm biedt ruimte voor componenten tot 17cm CPU-koelers en grafische kaarten tot 41cm lang. De behuizing wordt standaard geleverd met twee 140mm ventilatoren aan de voorkant voor effectieve koeling. Met een maximale PSU-lengte van 25cm past een breed scala aan voedingen. Dit modern vormgegeven kastje combineert functionaliteit met een strakke uitstraling, geschikt voor gamers en enthusiasten die een betrouwbare en goed geventileerde omgeving voor hun PC-onderdelen zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fractal Design |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Maximum PSU lengte | 25 cm |
| Hoogte | 451 mm |
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 472 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
| EAN | 7340172703914 |
| Vendorcode | FD-C-FOC2A-07 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 6 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Aantal externe 5,25 " bays | 0 |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Maximum PSU lengte | 25 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 472 mm |
| Gewicht | 6.10 kg |
| Hoogte | 451 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde radiator voorkant | ✖︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120, 80, 92 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 200, 240, 280, 360 mm |
| Radiator achterkant geïnstalleerd | ✖︎ |
| Radiator bovenkant geïnstalleerd | ✖︎ |
| Optionele fan voorkant | 2x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7340172703914 |
| Vendorcode | FD-C-FOC2A-07 |
| Artikelnr | 203034 |
| Merk | Fractal Design |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




