Je bent nog niet ingelogd
Cooler Master Master SL600M Black Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De Cooler Master Master SL600M Black is een ruime PC behuizing die ondersteunt tot E-ATX moederborden. Met afmetingen van 573x242x544mm biedt het voldoende ruimte voor configuraties. De behuizing is voorzien van een transparant zijpaneel en twee geïnstalleerde 200mm fans onderin voor optimale luchtstroom. Het ondersteunt grafische kaarten tot 32cm, CPU koelers tot 19,1cm en voedingen tot 20cm lengte. Dit maakt het een veelzijdige keuze voor diverse hardwareconfiguraties en bouwers die een professioneel design nastreven.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cooler Master |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans onderkant | 2x 200mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 19.1 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 32 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Hoogte | 573 mm |
| Breedte | 242 mm |
| Diepte | 544 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2019 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| 3.5" bay totaal | 4 x |
| Uitbreidingsslots | 9 + 2 Vertical |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | HDD, Stroom |
| Materiaal | Aluminium, Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 19.1 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 32 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 2.0, 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| HDD/SSD-combimodel | ✓︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 242 mm |
| Diepte | 544 mm |
| Gewicht | 13.40 kg |
| Hoogte | 573 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Voorkant |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 2x 200mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans onderkant | 2x 200mm |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 2x 200mm, 3x 120mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Ventilator snelheid | 400 - 800 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Fan connector | 4-pin |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719512094723 |
| Vendorcode | MCM-SL600M-KGNN-S00 |
| Artikelnr | 278259 |
| Merk | Cooler Master |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




