Je bent nog niet ingelogd
Fractal Design Meshify 2 Black TF Light Tint Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 7 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
19x
De Fractal Design Meshify 2 Black TF Light Tint is een ruime PC-behuizing geschikt voor E-ATX moederborden. Met een transparant zijpaneel biedt deze kast optimale zichtbaarheid op je componenten. De behuizing beschikt over drie voorgeïnstalleerde 140mm fans voor efficiënte luchtstroom. Er is voldoende ruimte voor CPU-koelers tot 18,5 cm en grafische kaarten tot 32 cm lengte. De PSU kan tot 25 cm lang zijn. Met afmetingen van 474 x 240 x 542 mm biedt deze kast een solide platform voor midrange tot high-end configuraties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fractal Design |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 32 cm |
| Maximum PSU lengte | 25 cm |
| Hoogte | 474 mm |
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 542 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 8 x |
| 3.5" bay totaal | 6 x |
| Aantal externe 5,25 " bays | 0 |
| Uitbreidingsslots | 7 + 2 Vertical |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 32 cm |
| Maximum PSU lengte | 25 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2x2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 23 |
| Cardreader | ✖︎ |
| HDD/SSD-combimodel | ✓︎ |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 18 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 542 mm |
| Gewicht | 10.50 kg |
| Hoogte | 474 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde radiator voorkant | ✖︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 360, 420 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 280 mm |
| Radiator achterkant geïnstalleerd | ✖︎ |
| Radiator bovenkant geïnstalleerd | ✖︎ |
| Optionele fan voorkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Volume | 58,95 l |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7340172702443 |
| Vendorcode | FD-C-MES2A-03 |
| Artikelnr | 296064 |
| Merk | Fractal Design |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




