Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG Hyperion GR701 Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (dinsdag)
+ 25 EURO TEGOED
❮
❯
❮
❯
61x
De ASUS ROG Hyperion GR701 is een hoogwaardige PC-behuizing ontworpen voor de veeleisende gamer. Met ondersteuning voor E-ATX-moederborden, een transparant zijpaneel en tot wel 46 cm lange grafische kaarten biedt deze behuizing voldoende ruimte en airflow voor krachtige gaming-systemen. Met drie voorgemonteerde 140mm-fans en één achterfan zorgt de Hyperion GR701 voor optimale koeling, terwijl de afmetingen van 639 x 268 x 659 mm voldoende ruimte bieden voor een comfortabele systeembouw.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 19 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 46 cm |
| Maximum PSU lengte | 24 cm |
| Hoogte | 639 mm |
| Breedte | 268 mm |
| Diepte | 659 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 25 EURO TEGOED
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 7 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Aantal externe 5,25 " bays | 0 |
| Uitbreidingsslots | 9 + 3 Vertical |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Maximum CPU cooler hoogte | 19 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 46 cm |
| Maximum PSU lengte | 24 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| RGB-regelknop | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB-C 3.2 (Gen2), 4x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 7 |
| HDD/SSD-combimodel | ✓︎ |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 7 |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 268 mm |
| Diepte | 659 mm |
| Gewicht | 20.80 kg |
| Hoogte | 639 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120, 140 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 200, 240, 280, 360, 420 mm |
| Optionele fan voorkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Controle ventilatorsnelheid | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711081982784 |
| Vendorcode | 90DC00F0-B39000 |
| Artikelnr | 953596 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
REVIEW EN ONTVANG 25 EURO GAMESPLANET TEGOED!
Deel je mening met de community!
Koop een deelnemend ASUS product, publiceer een review over jouw ASUS-product op Tweakers en ontvang 25 euro Gamesplanet tegoed!
Actieperiode: 25-03-2026 t/m 13-05-2026
Claimperiode: 25-03-2026 t/m 13-05-2026
Of zolang de voorraad strekt. OP=OP.
*Beloning is te claimen bij Asus. Claim URL komt op de factuur.
Koop een deelnemend ASUS product, publiceer een review over jouw ASUS-product op Tweakers en ontvang 25 euro Gamesplanet tegoed!
Actieperiode: 25-03-2026 t/m 13-05-2026
Claimperiode: 25-03-2026 t/m 13-05-2026
Of zolang de voorraad strekt. OP=OP.
*Beloning is te claimen bij Asus. Claim URL komt op de factuur.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
+ 25 EURO TEGOED
❮
❯
❮
❯




