Je bent nog niet ingelogd
Phanteks Enthoo Pro 2 Server Big-Tower Window Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
25x
De Phanteks Enthoo Pro 2 Server Big-Tower Window behuizing biedt ruime ruimte voor professionele en high-end configuraties. Met ondersteuning voor E-ATX moederborden en een transparant zijpaneel kunt u uw componenten goed zichtbaar maken. De behuizing kan grafische kaarten tot 50 cm huisvesten en biedt voldoende ruimte voor CPU-koelers tot 19,5 cm en voedingseenheden tot 33 cm. Met afmetingen van 560 x 240 x 580 mm beschikt deze big-tower over een indrukwekkend intern volume voor optimale airflow en componentplaatsing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Phanteks |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Maximum CPU cooler hoogte | 19.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 50 cm |
| Maximum PSU lengte | 33 cm |
| Hoogte | 560 mm |
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 580 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
| EAN | 886523302735 |
| Vendorcode | PH-ES620PTG_BK02 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 11 x |
| 3.5" bay totaal | 10 x |
| Uitbreidingsslots | 11 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 19.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 50 cm |
| Maximum PSU lengte | 33 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, SSI-EEB, XL-ATX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Full Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 4x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 580 mm |
| Hoogte | 560 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal voedingen | 1 |
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 4 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 4 |
| Optionele fan onderkant | 1x 140mm, 3x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 420, 480 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 480 mm |
| Optionele fan voorkant | 3x 140mm, 4x 120mm |
| Optionele fan zijkant | 3x 120mm, 4x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX, MicroATX, mini ITX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 886523302735 |
| Vendorcode | PH-ES620PTG_BK02 |
| Artikelnr | 954138 |
| Merk | Phanteks |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




