Je bent nog niet ingelogd
DeepCool CH160 WH Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
87x
De DeepCool CH160 WH is een compacte PC-behuizing ontworpen voor Mini-ITX moederborden. Met afmetingen van 283x200x336 millimeter biedt deze behuizing een efficient ontwerp voor kleine bouwprojecten. Het transparante zijpaneel stelt u in staat uw componenten te showcasen. De behuizing ondersteunt CPU-koelers tot 17,2 centimeter hoogte, grafische kaarten tot 31 centimeter lengte en voedingseenheden tot 14 centimeter. Dit maakt de CH160 WH geschikt voor diverse hardware-configuraties binnen deze dimensies.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.2 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 31 cm |
| Maximum PSU lengte | 14 cm |
| Hoogte | 283 mm |
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 336 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 6933412774440 |
| Vendorcode | R-CH160-WHNGI0-G-1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 1 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 3 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | ABS, SPCC, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.2 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 31 cm |
| Maximum PSU lengte | 14 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Vormfactor | Small Form Factor (SFF) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 336 mm |
| Gewicht | 3.30 kg |
| Hoogte | 283 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 1 |
| Optionele fan onderkant | 2x 120mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412774440 |
| Vendorcode | R-CH160-WHNGI0-G-1 |
| Artikelnr | 960103 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯





