Je bent nog niet ingelogd
Lian Li LANCOOL 207 Digital Black Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
67x
De Lian Li LANCOOL 207 Digital Black is een middenklasse pc-behuizing geschikt voor ATX moederborden. Met zijn transparante zijpaneel biedt het een helder zicht op uw interne componenten. De behuizing beschikt over twee voorgemonteerde 140mm-fans en twee 120mm-fans onderaan voor optimale luchtstroom. Met ruimte voor cpu-koelers tot 18cm, grafische kaarten tot 37,5cm en voedingseenheden tot 16cm past een breed scala aan hardware. De compacte afmetingen van 456x219x455,6mm maken het een veelzijdige keuze voor gamers en enthousiaste bouwers die zowel prestaties als vormgeving waarderen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lian-Li |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans onderkant | 2x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 37.5 cm |
| Maximum PSU lengte | 16 cm |
| Hoogte | 456 mm |
| Breedte | 219 mm |
| Diepte | 455.6 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 37.5 cm |
| Maximum PSU lengte | 16 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 219 mm |
| Diepte | 455.6 mm |
| Gewicht | 9.25 kg |
| Hoogte | 456 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✓︎ |
| Beeldschermdiagonaal | 15,2 cm (6") |
| Resolutie | 720 x 1600 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal voedingen | 1 |
| Vermogenstoevoer locatie | Voorkant |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans onderkant | 2x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 2 |
| Optionele fan onderkant | 2x 120mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240, 280, 360 mm |
| Optionele fan voorkant | 2x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718466017642 |
| Vendorcode | LAN207DX |
| Artikelnr | 970570 |
| Merk | Lian-Li |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯






